Široki nakon produžetka poražen na gostovanju kod Slobode

Košarkaši Širokog nastavili su zgusnuti ritam utakmica u nedjelju navečer gostovanjem u Tuzli kod ekipe Slobode. Pobjeda u 22. kolu Košarkaškog prvenstva BiH nakon drame u završnici pripala je domaćima rezultatom 100:93.

Nije to bilo najbolje izdanje Širokobriježana u prvom dijelu igre. Utakmicu su bolje otvorili domaći i prva četvrtina pripala je ekipi Slobode 25:19. Domaći su bolje odigrali i u drugoj četvrtini, Široki se pokušavao približiti, ali na odmor se otišlo s prednošću Tuzlaka 50:36.

Široki je treću četvrtinu uspio preokrenuti i nadoknaditi 10 poena zaostatka tako da se u posljednji period igre ušlo s rezultatom 68:64. Posljednja četvrtina ponudila je pravu borbu na terenu što je donijelo izjednačen rezultat nakon regularnog dijela igre 84:84. Tim rezultatom ušlo se u produžetak u kojem je bolja bila ekipa Slobode.

Sljedeću utakmicu HKK Široki igra u utorak od 20 sati na gostovanju kod Jahorine. Riječ je o drugoj utakmici četvrtfinala ABA 2 lige. Široki zasad vodi 1:0, a igra se na dvije pobjede.

Tablice omogućuje Sofascore

(www.jabuka.tv)





7 komentara

  • Momci se bore koliko mogu, ali jbg ja neznam ni jednu ekipu košarkašku u Europi da igra praktički s 6-7 igrača u rotaciji, pa mi da imamo makar jednu zamjenu na poziciji 5 glatko bi dobivali sve, jer ovako kad bošnjak iziđe odma nešto udvajat moraju pa uvik netko sam za tri poena, 20 trica smo primili večeras od slobode i makar 15 je bilo čist šut, što je posljedica da ne možemo branit centre, otpustili su dolenca prodali stronga i nisu bili u stanju ništa dovest a očekuju neki rezultat, kako sezona odmiče mi smo sve lošiji i lošiji

  • Hkk je uvijek imo dobra rijesenja ali sramota da se nije mogao bar 1 igrac dovest otpustis Perkovica,Dolenca ode ti Strong znam ja da Perkovic i Dolenc nisu neki igraci, ali opet su ok za rotaciju.Ovim momcima sto igraju svaka cast sezona iznad ocekivanja s obzirom na sve.

    • Dobro si rekao, tri plaće si oslobodio i nisu u stanju bili naći makar jednog visokog igrača za rotacije, a što se tiče ovi igrača njima svaka jbg igraju po 37-38min uvijek, bit će vjerojatno sve više poraza

  • To As vama odavno sve govori narode kakva košarka nema tu povratka nogomet isto katastrofa nema ni tu Europe
    Ajde bar se netko opametio

Komentiraj: