Široki Brijeg remizirao protiv Veleža u generalci pred europski nastup

Nogometaši Širokog Brijega su jučer u Vrapčićima odigrali prijateljsku utakmicu protiv Veleža. Iako je završilo bez pobjednika (1:1), momčad Slavena Muse je podbacila protiv sigurnijeg i opasnijeg protivnika.

Terensku inicijativu Velež je okrunio u 29. minuti kada je Šefko Okić pogodio za vodstvo. Ipak, do kraja poluvremena Širokobriježani su uspjeli izjednačiti preko Jure Ivankovića u 42. minuti. U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka, iako je Velež imao nekoliko zrelijih prilika protiv inferiornog Širokog Brijega.

Premda se radi o prijateljskoj utakmici, današnja igra bi trebala biti upozorenje treneru Musi pred prvi susret drugog pretkola Europske lige sljedećeg četvrtka protiv Irtysha u Pavlodaru. No, nadamo se kako će Široki Brijeg do tada posložiti kockice i vratiti se s povoljnim rezultatom. (ABCportal.info)