Široki Brijeg: iForm raspisuje natječaj za posao

iForm Široki Brijeg raspisuje natječaj za radno mjesto:

CNC OPERATER

Opis radnog mjesta:

• Siguran i precizan rad na CNC stroju;
• Posluživanje, programiranje, puštanje u rad te korekcija programa;
• Priprema reznog alata kao i umjeravanje;
• detaljno čitanje crteža;
• priprema i postavljanje sirovih komada na CNC stroj;
• izrada komponenti alata prema priloženoj dokumentaciji;
• priprema i kalibracija alata;

Nudimo Vam:

1. Izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju
2. Mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja
3. Profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju

Uvjeti:

• SSS strojarskog smjera
• Dobro tehničko razumijevanje i matematičke vještine;
• Preciznost i pedantnost u radu
• Sposobnost čitanja tehničkih crteža i dokumentacije;
• Sposobnost samostalnog rada na CNC strojevima
• Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima će biti uvaženo kao prednost pri
odabiru kandidata
• Vozačka dozvola B kategorije

Lokacija: Široki Brijeg
Broj izvršitelja: 1
Napomena: Radno mjesto zahtjeva rad u tri (3) smjene

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti isključivo na e-mail: [email protected].

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren do 24.01.2021. godine.

*PR članak