Široki bolji od Croatije u prijateljskoj utakmici

NK Široki Brijeg u subotu je u prijateljskoj utakmici s 2:1 svladao Croatiju iz Zmijavaca.

Domaćin je poveo u trećoj minuti golom Tonćija Mujana s bijele točke.

Na 2:0 u 28. minuti povisio je Marijan Ćavar nakon dobre asistencije Ivana Ikića.

Pet minuta prije kraja prvog poluvremena Tomislav Gudelj je sjajnim udarcem s 20-ak metara smanjio na 2:1.

Iako je i u nastavku bilo uzbuđenja, rezultat se nije mijenjao i Široki dolazi do pobjede u utakmici protiv sportskih prijatelja.

NK ŠIROKI BRIJEG: Miškić, Medić, Jurić, Obšivač, Brekalo, Mašić, Ćavar, Blagaić, Llanos, Mujan, Ikić (još su igrali: Pehar, Ravlija, Lasić, Martić, Čuljak, Jurica, Paponja, Kolega, Vujinović). Trener: Jure Ivanković
NK CROATIA ZMIJAVCI: Bulat, Marušić, Jović, Erick, Dujmović, Šuto, Šabić, Dadić, Kožarić, Šiško, Gudelj (još su igrali: Todorić, An. Ćapin, Bešlić, Bushaj, A. Ćapin, Mikulić). Trener: Jure Srzić