Sičić: Situacije u napadu nismo pretvarali u prilike

U susretu 12. kola PL BiH igranom u subotu navečer u Banja Luci Borac je porazio Široki Brijeg 1:0.

Borac je pobjedom učvrstio prvo mjesto na ljestvici s 29 bodova, dok Širokobriježani koji su doživjeli četvrti poraz u posljednjih pet utakmica, imaju deset bodova manje.

Čestitam FK Borac Banja Luka na pobjedi. Kada se sagleda cijela utakmica, danas su bili bolji suparnik. Stvorili su više prilika i zabili pogodak iz jednog kontranapada. Ne mogu se oteti dojmu kako smo u prvom poluvremenu imali 4-5 situacija koje nismo pretvorili u prilike i završili udarcem i na taj način okrenuli utakmicu u svoju korist. Da smo bili konkretniji u tim situacijama utakmica je mogla otići u drugom smjeru, rekao je pomoćni trener NK Široki Brijeg Marko Sičić na konferenciji za medije nakon poraza u derbiju.

Sičić je na klupi Plavo-bijelih zamijenio trenera Marijana Budimira koji je suspendiran zbog isključenja u prošlom kolu.

Podsjetimo, Široki će u sklopu 13. kola Premijer lige BiH u nedjelju, 5. studenoga odigrati susjedski ogled protiv Posušja na čitlučkim Barama.

Borac svladao Široki na domaćem terenu

(www.jabuka.tv | Foto: NK Široki Brijeg)



7 komentara

  • Situacije u napadu nismo pretvorili u prilike??Ako nizerazredni klub igra protiv Reala ima i taj klub situacije u napadu.Ako je vec suradnja sa hajdukom a i vi ste njihovi zasto onda kao neki treneri ne kmecite i kazete trebaju nam igraci.Poznajete kvalitet Rudesa.Kazete dajte nam nivo Rudesa u igrackom kadru i ovde smo u borbi za 1 misto.Dajte nam kvalitet drugoligasa Sibenika i ovde smo sigurni za europu.Jel moguce da je taj hajduk toliko jadan da nema 10 igraca koje moze dati ovde pa da vidimo.Veliko je pitanje da i daju 10 igraca dal bi siroki ovde bio prvak.Imaju i oni vecinu igraca koji su nivo ove lige A trenera svakako.Ako jedan klub dovede takvog trenera onda znas tko je i sta je.Taj dugopolje nemoze trenirati.Zato dok vam je vrime u sirokom vratite te im sve to sto su vam dali i budite svoji na svome.Nemojte se sramotiti i pogotovo slusati ovakve izjave kao nismo situacije u napadu pretvorili u prilike.Ako je lopta poluprazna ona nije za profesionalni nogomet.Treba je dati nekome tko igra seoski nogomet za gajbu piva.

    • Šta se smaraš sa glupostima. To se jednostavno prikriži za sva vrimena i živi svoj život, šta bi oni da lopta ni okrugla

  • Jeli ovi na slici jos u fazi gledanja nogometa na tv i ponekad uzivo pa da tako polako shvaca.Uz sva pravila koja vjerojatno zna da pomalo shvaca kako se racionalno kretatati a kad zatreba pokazati snagu kao profesionalni nogometas.Neka ih neka uce kod nas ali treba im neki trener da uci i njih dvojicu.O igracima necu nista reci.Odradio bi sa njima par treninga i ako bi vidio da to nije nivo za ovu ligu Ja bi podnio ostavku.Po onom sto vidim to nije nivo za ovu ligu Ali Ja u rezervi drzim da tu nedostaje pravog treninga.Brzinu pojacati do maximuma njihovih mogucnosti a to je po onom sto vidim bar jos 50%.Uigravanje akcija nije nivo ove lige i to treba popraviti za 90%.Tu onda trener dolazi do izrazaja kada pripremis tjelesno ekipu do maximuma.Da zakljucim.Znaci trebas to sto imas tjelesno pripremit do maximuma njihovi mogucnosti da bi mogao konkurirat jednom Sibeniku koji je u vrhu 2 hnl lige.To bi ti bilo vise nego dovoljno da ovde izboris europu.

  • Kakve situacije treneru živog ti boga, niste šanse stvorili ove zadnje dvi utakmice, o čemu pričaš ubleho jedna, da znate išta ostali bi makar u solinu ili Dugopolju

  • Za trenera ovoga sto ima komentare u 11:22 i 12:12,,,?Zasto ne priznati liku da zna.Ako se ne varam Strucno Vidjenje je na sceni.Vidim da je netko dobro nogometno potkovan👍

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.