Šibenik i Široki remizirali na Šubićevcu

Nogometaši Šibenika i Širokog Brijega odigrali su prijateljski susret na stadionu Šubećivac u sklopu priprema za nastavak sezone. A u ovoj utakmici nije bilo pobjednika, završilo je rezultatom 1:1.

Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, u nastavku su pala njih dva.

Prvo su Šibenčani poveli u 59. minuti preko svog najbolje strijelca, a bivšeg igrača Širokog Brijega, Luke Juričića u 59. minuti. Pajić mu je ubacio s boka, a napadač iz Čitluka je lijepo glavom pospremio u mrežu vratara Miškića.

Širokom su izjednačenje donijeli igrači koji su ušli u nastavku. Nakon asistencije Petra Franjića za konačnih 1:1 pogodio je mladi napadač Stipe Jurić u 85. minuti.

Dobra provjera za Širokobriježane

Širokom je ovo bila pretposljednja pripremna utakmica. Momčad s Pecare se nakon ove utakmice vraća u Široki Brijeg gdje će se odraditi posljednju fazu priprema. Iduću subotu ih očekuje generalna proba protiv momčadi Tuzla Cityja na Pecari.

HNK Šibenik: Rogić (od 46. Labrović), Pajić (od 75. Blaić), Pandža (od 75. Grdić), Vukorepa (od 75. Barišić), Pranić (od 75. Bilić), Španja (od 75. Maleš), Bulat (od 75. Rak), Ćurić (od 75. Laća), Kukec (od 46. Celić), Prince (od 75. Kendeš), Juričić (od 67 Antunović)

NK Široki Brijeg: Zlomislić (od 46. Miškić), Cipetić (od 80. Medić), Nikić (od 46. Stanić), Radeljić (od 80. Vištica), Kvesić (od 46. Barišić), Hrkać, Marić (od 46. Enin), Vukoja (od 46. Begić), Angelov (od 46. Jurić), Ćorić (od 65. Franjić), Bagarić (od 80. Sesar)