Sevilla ispala iz Europe, Arsenal i PSV remizirali

Nogometaši Seville u susretu posljednjeg, šestog kola skupine B Lige prvaka izgubili na gostovanju kod Lensa sa 1-2 (0-0).

Porazom su okončali svoj europski put, sa samo dva osvojena boda na posljednjem mjestu skupine B, i neće obraniti naslov pobjednika Europske lige, dok je Lens završio na trećem mjestu s osam bodova.

Sevilli je pobjeda u Lensu bila prijeko potrebna, budući da su imali priliku “skočiti” na treće mjesto, dok je domaćinu bio dovoljan i bod.

Frakowski je iz kaznenog udarca u 63. minuti Francuze doveo u vodstvo, a Ramos je poravnao u 80. minuti, također s bijele točke.

Konačan rezultat postavio je Fulgini u šestoj minuti nadoknade kada je uspješno realizirao protunapad za prolazak Lensa.

U susretu igranom u Eindhovenu PSV i Arsenal su remizirali 1-1 (0-1).

Goste je u vodstvo u 42. minuti doveo Nketiah, da bi osam minuta nakon izjednačio Vertessen.

Obje momčadi su ranije osigurale plasman u osminu finala, s tim da je Arsenal na prvom mjestu skupine sa 13 bodova, a PSV drugi s devet.