Sesar heroj Novog Vremena, zabijali Barbarić i Gašpar

U napetoj utakmici MNK Novo Vrijeme upisao je u petak vrijednu pobjedu od 4:3 protiv zagrebačkog Dinama i ostao na vrhu ljestvice.

Utakmica je loše počela za Makarane jer nisu nijednom uspjeli u prvih 20 minuta zatresti mrežu golmana Dinama. Na drugoj strani je Dinamo zabio dva gola do poluvremena.

S velikim zaostatkom je Novo Vrijeme ušlo u drugo poluvrijeme, a onda se sve promijenilo.

Kod rezultata 0:2, Blago Gašpar je silovito zabio gol te smanjio zaostatak na jedan razlike.

Novo Vrijeme tu nije stalo jer je Marin Sesar odličnim dodavanjem pronašao Davida Barbarića koji je zabio svoj prvi gol u dresu Makarana – za izjednačenje 2:2.

Do velikog preokreta Novo Vrijeme dovodi sjajni Marin Sesar koji je silovito zabio lijevom nogom pored golmana Dinama.

Nakon toga je Dinamo izjednačio, a u posljednjim sekundama utakmice – Marin Sesar (igrač utakmice) je svojoj ekipi donio 3 boda.