SEHA liga: Izviđač nakon velike borbe poražen od Meshkova

Momčad Izviđač Central osiguranja na domaćem je terenu u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom poražena od Meshkova Bresta rezultatom 29:33.

Prošlosezonski prvak Bosne i Hercegovine u SEHA ligu ušao je bez opterećenja i s bitno drugačijom momčadi u odnosu na proteklu godinu.

Za pomlađenu i izmijenjenu ekipu Skauta početak SEHA lige značio je i ispit vlastitih snaga, a rukometaši pod vodstvom trenera Marija Bjeliša pokazali su dobru igru protiv bjeloruskog prvaka.

Prvo poluvrijeme proteklo je u znaku posve ravnopravne borbe te se na predah otišlo s rezultatom 17:17.

Ipak, utakmica je u drugom poluvremenu otišla na stranu Bjelorusa koji su posljednjih godina gotovo tradicionalno u vrhu SEHA lige te su na kraju slavili s četiri gola razlike i konačnim rezultatom 29:33.

Pobjedu u regionalnoj rukometnoj ligi ljubuški Skauti moći će tražiti u susretu protiv hrvatskog RK Nexe iz Našica, koji je na rasporedu 5. rujna u 20:45 sati, a Ljubušaci su ponovno domaćini.