Sedmica Reala, Modrićev prvijenac ove sezone

Činilo se da će pred “Kraljevskim” klubom biti još jedno poslijepodnevno mučenje, ali onda je krenuo preokret.

Gosti iz La Corune poveli su preko Adriana u 23. minuti utakmice 19. kola španjolskog prvenstva. Ali, slavlje im je bilo kratkog vijeka, točnije trajalo je devet minuta. Prvo je Nacho izjednačio na asistenciju Marcela, da bi Gareth Bale prelijepim udarcem u 42. minuti pogodio za preokret i miran odlazak na odmor, piše SportArena.hr.

U nastavku je Real potpuno dominirao, a Velšanin je u 58. minuti povisio rezultat na 3:1. Četvrti gol domaće momčadi zabio je deset minuta kasnije Luka Modrić. Marcelo je još jednom projurio desnom stranom i našao Ronalda na rubu šesnaesterca, a Porugalac je mirno petom ostavio loptu za Modrića koji preciznim udarcem s 20 metara pogađa za visokih 4:1.

Luki je to bio prvi ovosezonski pogodak u prvenstvu i tek drugi u svim natjecanjima.

U 76. minuti zamijenio ga je Mateo Kovačić, da bi do kraja utakmice Ronaldo se dvaput upisivao u strijelce, a Nacho dovršio posao u 89. minuti.