Sarajevo pobijedilo Igman pogotkom u posljednjim minutama

Nogometaši Sarajeva svladali su Igman u Konjicu s 2:1 u susretu 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Gosti iz Sarajeva dolaze do vodstva u 14. minuti pogotkom Nemanje Anđušića.

Nakon nekoliko dobrih prilika, Igman dolazi do poravnanja u 30. minuti kada je Darko Bodul uspio matirati vratara Rogića. Rezultatom 1:1 okončano je prvo poluvrijeme susreta na gradskom stadionu u Konjicu.

U nastavku susreta igralo se otvoreno i obje momčadi su imale dobre prilike za vodstvo, međutim mreže su mirovale do samog kraja susreta.

Tempo igre nešto je opao u posljednjih dvedesetak minuta susreta i u tim trenucima izgledalo je da će se ekipe zadovoljiti remijem i podjelom bodova, javlja Fena.

Ipak, Sarajevo je do pobjede došlo u posljednjim minutima susreta, točnije u 89. minuti, kada je nakon ubačaja iz kornera pucao Radović, a njegov udarac u svoj gol skrenuo Buturović.

U 12. kolu Igman na svom terenu dočekuje Željezničar, dok Sarajevo gostuje ekipi Sloge iz Doboja.