Sarajevo kiksalo u Trebinju, Borac se spasio u zadnjoj minuti

Nogometaši Leotara i Sarajeva odigrali su 1:1 u susretu 24. kola Premijer lige BiH igranom u subotu u Trebinju.

Sarajlije su prije nešto više od mjeseca dana s 2:0 slavile na Policama, no ovoga puta više od boda nisu mogli.

Leotar je poveo u 9. minuti kada je odbijanac u mrežu poslao Nikola Dujaković. Slavlje domaćih trajalo je samo sedam minuta, a gostima je izjednačenje donio Hamza Čataković.

Rudar i Borac su odigrali 2:2 u dramatičnom susretu igranom u Prijedoru.

Demir Jakupović u 23. minuti doveo je domaće u vodstvo, a rezultat je glasio 2:0 već za četiri minute kada je strijelac bio Nikola Mandić.

Dejan Meleg smanjoj na 2:1 u 40. minuti susreta.

Kada se činilo da će Rudar upisati vrijednu pobjedu, planove im je pokvario Amar Begić koji je donio Borcu bod pogotkom u 95. minuti.

Radnik je s 2:1 u Bijeljini svladao Slobodu.