Rukometaši Zrinjskog dobili Bosnu s dvoznamenkastom razlikom

Rukometaši Zrinjskog ostvarili su i sedmu uzastopnu pobjedu u službenim nastupima svladavši lakše od očekivanog Bosnu Centrotrans iz Visokog 36:26 (15:13) u susretu 10. kola Premijerlige BiH.

Gosti su se dosta dobro držali u prvih 30 minuta susreta koji je počeo minutom šutnje  u čast hrvatskom generalu Slobodanu Praljku što je prisutna publika samoinicijativno odradila.

Zrinjski je imao dva gola prednosti i to ponajprije zahvaljujući raspoloženom vrataru Kozini, međutim u nastavku se mostarska momčad potpuno razigrala i u 40. minuti stigla do već jako osjetnih 23:16.

Najveće vodstvo “Plemića” dogodilo se u 55. minuti kada je semafor pokazivao 34:22 u korist momčadi trenera Zdravka Medića.

Treba reći da se gostujuća igra poglavito raspala nakon isključenja njihovog ponajboljeg igrača Travančića, kojeg je zaradio u drugom poluvremenu. Gosti su inače imali dosta pritužbi na suđenje, međutim kako kažu pametni ljudi “Tko gubi, ima pravo da se ljuti”.

Mladen Bošković je bio prvo ime ovog dvoboja sa 10 zgoditaka, Filip Vistorop je dodao 9, a Marijan Marić 6 zgoditaka, dok su kod Bosne Centrotrans po 5 golova postigli Adnan Harmandić, Nedžad Imamagić i Haris Limo.