Ronaldov Al Nassr deklasirao Messijev Inter

Nogometaši saudijskog Al Nassra pregazili su američki Inter Miami rezultatom 6:0 u prijateljskoj utakmici koja nije izgledala kako su je svi zamišljali u prethodnim danima.

Nogometni svijet želio je vjerojatno posljednji put vidjeti okršaj Cristiana Ronalda i Lionela Messija, ali od toga nije bilo ništa jer je u srijedu potvrđeno da Ronaldo ne može nastupiti zbog povrede nakon što nekoliko dana nije trenirao.

Istovremeno, trener Intera odlučio je ostaviti Messija na klupi, a to je možda bila i dobra opcija kada se uzme rezultat u obzir. Za Argentinca je i bolje što nije bio dio sramotnog poraza svog tima, a u igru je ušao tek u 83. minuti čisto da bi ga gledatelji pozdravili s tribina, navodi Klix.ba.

Ipak, s dvije strane imali smo brojne zvijezde pa su tako za saudijski tim nastupili Marcelo Brozović, Aymeric Laporte, David Ospina, Alex Telles i Andreson Talisca, a za Inter Miami Luis Suarez, Jordi Alba i Sergio Busquets.

Što se same utakmice tiče, Saudijci su postizali po tri gola u oba poluvremena razbijenom Interu. Već u 12. minuti bilo je 3:0 nakon golova Otavija, Andersona Talisce i Aymerica Laportea.

Posebno impresivan bio je treći gol Laportea nakon što je pogodio sa 70 metara udaljenosti preko istrčalog golmana Intera, a kojega možete pogledati OVDJE.

Iako se radi o prijateljskoj utakmici, suci su imali pune ruke posla pa je tako dosuđen penal, četiri žuta kartona uz nekoliko svađa na samom terenu.