Ronaldo: Manchester nije zaslužio pobjedu

Napadač Juventusa Cristiano Ronaldo nije imao puno razloga za zadovoljstvo nakon utakmice Lige prvaka u Torinu protiv bivšeg kluba Manchester Uniteda.

Iako je sredinom drugog poluvremena postigao vrlo lijep gol nakon asistencije Bonuccija, Ronaldov Juventus je na kraju poražen s 2:1 i to golovima primljenim u posljednjim minutama meča.

Nakon susreta Ronaldo je rekao da Manchester nije zaslužio pobjedu i da je njegova momčad trebala slaviti sa tri ili četiri gola razlike.

Liga prvaka je posebno natjecanje gdje možete voditi, ali ne smijete se opustiti, jer je sve moguće. Dominirali smo 90 minuta, imali smo dosta prilika, mogli smo postići tri ili četiri gola, ali opustili smo se i kažnjeni smo za to. Manchester United nije uradio ništa kako bi pobijedio. Ne možemo čak pričati ni o sreći jer morate kreirati vlastitu, a u ovom slučaju smo mi našu poklonili njima, rekao je Ronaldo koji se kasnije osvrnuo i na pogodak kojeg je postigao, prenosi Sportsport.ba.

Vidio sam snimku u svlačionici. Nisam ni znao da je to fantastičan pogodak, ali napravio sam dobar potez nogom i udario sam loptu snažno, poručio je Portugalac.