Rog strijelac u uvjerljivoj pobjedi Cagliarija protiv Fiorentine

Nogometaši Cagliarija svladali su na domaćem terenu u 12. kolu talijanskog prvenstva Fiorentinu 5:2 (3:0), a među strijelce se upisao i Marko Rog.

Hrvatski veznjak “načeo” je mrežu gostiju u 17. minuti iskoristivši dodavanje Nainggolana. Belgijac je lijepo poslužio Roga koji je ostao smiren ispred Dragowskog i poslao loptu u mrežu odmjerenim udarcem.

Do kraja poluvremena za Cagliari su golove zabili Pisacane (26) i Simeone (34). U 54. minuti Joao Pedro zabija za 4:0, a Nainggolan je sjajnu utakmicu s tri asistencije zaokružio pogotkom u 65. minuti za 5:0. Počasne golove za Viole zabio je Vlahović u 75. i 87. minuti.

Rog je odigrao cijelu utakmicu za Cagliari, dok je s druge strane svih 90 minuta dobio Milan Badelj, prenosi HRT.

Cagliari je trenutačno treća momčad Serie A, s dva boda i utakmicom više od četvrte Rome koja ima 22 bodova, dok je Fiorentina osma sa 16 bodova.