Remi Hercegovine i Salinesa na Pecari

Malonogometaši MNK ”Hercegovina” odigrali su izjednačeno protiv FC ”Salines” iz Tuzle.

U utakmici trećeg kola Premijer futsal lige BiH, obje ekipe postigle su po tri pogotka, tako da je konačan rezultat susreta glasio 3:3.

MNK Hercegovina odlično je otvorila novu sezonu, pa su tako upisali dvije pobjede i jedan remi. U 4. minuti Grbešić izvodi brzi korner do Ćavara koji odličnim udarcem matira gostujućeg vratara.

U 9. minuti Čolak gubi loptu, Smajić izlazi sam na vratara Rašića i pogađa za 1:1. U 11. minuti Ćavar je lijepo prošao po lijevoj strani i pronašao usamljenog Mikulića pred golom koji rutinski posprema loptu u mrežu za 2:1.

Šok gostiju odmah nakon što su krenuli s centra iskoristio je Edi Marić i nakon visokog presinga matira gostujućeg vratara za 3:1.

Drugo poluvrijeme momčad Salinesa uvodi vratara igrača u igru i takvu igru iskorištavaju u 31 minuti. Nakon udarca sa strane lopta se odbija od Marića i završava iza leđa našeg vratara za 3:2. Gosti nisu odustajali od svoje igre i u 35. minuti dolaze do izjednačenja, Mujić postiže pogodak i na semaforu je 3:3

Utakmica se odigrala u gradskoj sportskoj dvorani Pecara u Širokom Brijegu.