Remi Eintrachta i Hoffenheima, Kramarića “zaustavila” stativa

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 29. kola Bundeslige Niko Kovač je sa svojim Eintrachtom u Frankfurtu protiv Hoffenheima odigrao 1:1…

Domaći Eintracht poveo je preko Luke Jovića u 49. minuti, a Hoffenheima je poravnao u 56. golom Sergea Gnabryja.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić, koji je igrao za Hoffenheim do 57. minute, pogodio je stativu u 37. minuti, dok ozlijeđeni Ante Rebić nije bio u sastavu Eintrachta.

Eintracht je na četvrtom mjestu, posljednjem kojem vodi u Ligu prvaka, a ima 46 bodova. Slijedi ga Leipzig, koji ima također 46, te Bayer Leverkusen sa 45 bodova, a u posljednjem susretu 29. kola u ponedjeljak Leipzig dočekuje Bayer Leverkusen.

Nakon što su u prošlom kolu katastrofalno poraženi od Bayerna (0:6), nogometaši Borussije Dortmund iskupili su se pred svojim navijačima svladavši u nedjelju Stuttgart 3:0. Borussia je povela u 38. minuti, a strijelac je bio američki Hrvat Christian Pulišić. Na 2:0 povisio je Michy Batshuayi (48), a konačni rezultat postavio je Maximilian Philipp (59).

Dan ranije Bayern je pobjedom protiv Augsburga sa 4:1 osigurao šestu uzastopnu titulu njemačkog prvaka, a 28. ukupno.