Rebićev neoprezni start ismijan na društvenim mrežama

Zbog sinoćnjeg kung-fu starta na Danilu Ante Rebić zaradio je izravni crveni karton.

Uzvratnu utakmicu polufinala Kupa Italije u kojem je Juventus preko Milana izborio finale, obilježio je ovaj potez Rebića, a ubrzo je izazvao i lavinu reakcija i na društvenim mrežama.

Cristiano Ronaldo je u 15. minuti promašio jedanaesterac pogodivši stativu, ali je odmah u nastavku akcije Rebić zaradio isključenje.

Hrvatski reprezentativac u želji da dođe do lopte neoprezno startao i pokosio Danila pa za suca nije bilo dileme.

Talijanski mediji su uoči velikog derbija Rebića najavljivali kao jednu od zvijezda, pogotovo što je zabio pogodak u prvoj utakmici koja je završena rezultatom 1:1, no hrvatski reprezentativac u želji da dođe do lopte neoprezno je startao i pokosio Danila pa za suca nije bilo dileme.

Zbog načina na koji je zaradio crveni karton društvene mreže nisu imale milosti.