Rebić ušao s klupe i s dva gola donio pobjedu Milanu

U 20. kolu Serie A Milan je na svom San Siru dočekao Udinese, 11. momčad na tablici.

I ovako već loša sezona (nakon 19. kola nalaze se na devetom mjestu), nastavljena je na samom početku susreta.

Donnarumma je izletio s gola, a Stryger Larsen je s 20-ak metara pogodio prazna vrata talijanskog velikana i zabio za 1:0 gostiju.

S tim rezultatom otišlo se na odmor, a onda je na poluvremenu trener domaćih Pioli u igru uveo Antu Rebića kojem također ove sezone baš ne ide. Do utakmice s Udineseom nije postigao nijedan pogodak za momčad u koju je stigao prošlog ljeta.

A onda je nakon samo dvije minute izjednačio rezultat nakon što ga je uposlio Conti.

Udinese je izjednačio u 85. minuti, a kada se činilo kako će ovo biti još jedan posrtaj milanskog kluba, ukazao se u 93. minuti još jednom Rebić i postigao svoj drugi gol sezone vrijedan tri boda.

Primio je loptu na 18 metara i driblingom u lijevu stranu riješio se jednog braniča, a onda je kratko “vagao” dok su mu trojica igrača Udinesea blokirala put prema vratima. Rebić je poslao loptu u desnu stranu i pogodio u mrežu gostiju za erupciju oduševljenja na San Siru.

Podsjetimo, Ante Rebić na ljeto je napustio Eintracht i Njemačku, gdje je blistao na nogometnom terenu te je prešao u posrnulog talijanskog diva Milan.

Svoju sreću u Milanu zasad nije pronašao, a veliko je pitanje i hoće li jer su talijanski mediji počeli nagađati da njegov klub gleda kako ga bezbolno vratiti u Eintracht s posudbe. Navijači Eintrachta ne bi imali ništa protiv ako je suditi po njihovim komentarima na Twitteru gdje se čak pojavila i oznaka #freeAnte (Oslobodite Antu).

Bilo bi mi drago kada bi se ovo dogodilo. Andre Silva bi nestao, vratio bi se Rebić. Želimo našeg Antu natrag!, poručio je jedan navijač, piše Večernji.hr.

Navijači Milana do nedavno su bili veliki zastupnici ideje da se Rebić vrati u Njemačku, ali izgleda kako bi se uskoro i oni mogli predomsliti.