Rebić ne staje, zabio u remiju Milana i Fiorentine

U 25. kolu talijanske Serie A, Milan i Fiorentina su odigrali susret bez pobjednika.

Nakon sjajnih igara u 2020. godini, Ante Rebić je ponovno zabio, ovaj put u gostima protiv Fiorentine.

Igrala se 56. minuta kad je Ante Rebić odlično reagirao na grešku Fiorentinine obrane, te je snažnim udarcem savladao golmana Fiorentine Bartłomieja Drągowskog.

Lopta je na putu prema golu zahvatila igrača Fiorentine dovoljno da uhvati golmana na krivoj nozi. Unatoč tome gol se prepisao Rebiću.

Ipak, u 85. minuti Fiorentina dolazi do penala koji Erick Pulgar pretvara u izjednačenje.

Utakmica je završila rezultatom 1:1 koji Milan ponovno vraća na 6. mjesto na kojem dijeli broj bodova s Napolijem.