Rebić asistirao u pobjedi nad Sampdorijom

U susretu 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Sampdoriju s 2-1 i sada ponovno ima pet bodova više od drugoplasiranog Intera.

Milan je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela golom Francka Kessiea iz kaznenog udarca. Na 2-0 je povisio Samu Castillejo u 77. minuti na sjajnu povratnu loptu našeg Ante Rebića.

Castillejo je ušao u igru minutu ranije i bio je to praktički njegov prvi dodir s loptom na utakmici.

Hrvatski reprezentativac je u idućih pet minuta imao dvije sjajne prilike, no nije bio precizan. Albin Ekdal je u 82. minuti donio tračak nade domaćinu, ali je na tome i ostalo, piše HRT.

Rebić je igrao cijeli susret za gostujući sastav, dok Karlo Letica nije nastupio za Sampdoriju.