Real preokrenuo protiv Juvea: Pogledajte ludu “bombu” Balea

U utakmici International Champions Cupa u Landoveru (Maryland) Real je svladao Juventus 3:1, a hrvatski nogometaši nisu sudjelovali u dvoboju europskih velikana.

Sa zanimanjem se čekao susret između bivše i sadašnje Ronaldove momčadi, no Portugalca nije bilo, jer je od Juventusa dobio produljeni odmor zbog Svjetskog prvenstva.

Zbog istog razloga za ‘staru damu’ nije zaigrao Mario Mandžukić, a u Realu nije bilo Luke Modrića i Matea Kovačića.

U sadržajnom susretu Juventus je poveo autogolom Danija Carvajala koji je u 12. minuti u mrežu skrenuo Cancelov ubačaj.

Ipak, do poluvremena ‘kraljevi’ su došli do izjednačenja, Gareth Bale je u 39. pogodio sa 17 metara u rašlje.

Samo tri minute nastavka trebalo je Realu za preokret, poslije vrlo dobre akcije Vinicius je bio asistent, a Asensio strijelac.

U 57. minuti Asensio je potvrdio pobjedu Reala nakon što je nadmudrio čuvara i s 13-14 metara piknuo loptu u mrežu.

Dodajmo kao je utakmica dva puta bila prekinuta u završnim minutama zbog utrčavanja navijača u teren, prenosi Tportal.hr.