Real bolji od Milana: Pogledajte čudesnu Modrićevu asistenciju za pobjednički gol

Nogometaši Real Madrida su pobijedili Milan nakon velikog preokreta rezultatom 3:2 u pripremnoj utakmici za novu sezonu.

Susret se igrao na Rose Bowl stadionu u američkoj Pasadeni, a nakon prvog poluvremena Milan je vodio s 2:0.

Rossoneri su poveli u 25. minuti kada je Fikayo Tomori pogodio na asistenciju Christiana Pulisica, a na 2:0 je povisio Luka Romero u 42. minuti.

Trener Reala Carlo Ancelotti je na poluvremenu napravio čak osam izmjena, što je urodilo plodom, prenosi Klix.

Federico Valverde je u 57. i 59. minuti postigao dva pogotka za 2:2, a u 84. minuti Real je stigao do pobjede.

Pogodak je kreirao čudesni kapetan Hrvatske Luka Modrić koji s 37 godina na đelima pokazuje da je igrač na kojeg se još uvijek mora ozbiljno računati.

Nekadašnji najbolji igrač svijeta je duboko sa svoje polovine čarobnim dugim dodavanjem pronašao Viniciusa Juniora koji se oslobodio Simona Kjaera i potom rutinski pogodio za konačnih 3:2.