Reakcija Stevena Gerrarda na veliki preokret je hit na društvenim mrežama

Odigrane su prve utakmice 1/16 finala Europske lige, susret Rangersa i Sporting Brage bio je posebno zanimljiv.

Rangersi su dočekali nezgodnu portugalsku momčad Sporting Bragu, od prve minute za škotsku momčad su igrali Nikola Katić i Borna Barišić.

Igrala se 59. minuta, na semaforu je bilo 0-2 za goste iz Portugala. Izgledalo je kao da se Gerrard i Rangersi mogu nadati samo da će smanjiti štetu odnosno rezultat pred gostovanje.

I onda potpuni preokret za samo 15 minuta.

Prvo, u 67. minuti Ianis Hagi zabija za 1-2, onda Joe Aribo zabija za izjednačenje. Momentum je bio na strani Rangersa, gol je visio u zraku i Rangersi su ga dočekali jer je u 82. minuti Ianis Hagi zabio za potpuni preokret i vodstvo Rangersa 3-2.

Osim čudesnog preokreta, zanimljiva je i reakcija trenera Gerrarda nakon 3. zgoditka Rangersa…

Rangersi nakon ovog preokreta idu s puno većim optimizmom na nezgodno gostovanje u Portugal gdje  će pokušati izboriti prolazak u 1/8 finala Europske lige.