Radnik skinuo s trona Mostar Stari Grad

Malonogometaši Radnika iz Bijeljine novi su prvaci BiH nakon što su u sjajnoj finalnoj seriji s 3:1 bili bolji od Mostara Starog Grada.

Do četvrte odlučujuće pobjede, Bijeljinci su došli u srijedu navečer u Mostaru gdje su ostvarili pobjedu rezultatom 2:4.

Ovime je prekinuta dominacija mostarskog kluba koji je prvak bio pet puta u posljednjih šest godina, naslov nisu osvojili samo u sezoni 2019./2020. kada je prvenstvo prekinuto zbog korone.

Zanimljivo, Radnik je osvojio naslov prvaka u svojoj debitantskoj sezoni u Premijer ligi BiH.

Dobro je počelo za KMF Radnik. Igrala se treća minuta kada je Marinković pogodio za 0:1.

Mostarci se brzo vraćaju, Jelić u šestoj minuti pogađa za 1:1, a prednost Mostarcima od 2:1 donosi Jelić svojim drugim golom.

Nakon toga bolja igra gostiju koji su kreirali totalni preokret, piše SportSport.ba.

Pavlović je u 26. minuti pogodio za 2:2, a novo vodstvo momčadi iz Bijeljine donio je Rakić u 37. minuti.

Pečat na titulu prvaka Bosne i Hercegovine stavio je Ružićić golom za konačnih 2:4 minutu prije kraja utakmice.

Radnik je tako s dva ”brakea”, točnije s dvije pojbede u Mostaru u finalnoj seriji stigao do prve titule prvaka BiH u povijesti kluba.

Bijeljina će dobro pamtiti ovu godinu u muškom sportu jer su i odbojkaši Radnika postali prvaci BiH.