PSG proslavio naslov prvaka glatkom pobjedom nad Monacom

PSG je proslavio naslov prvaka Francuske pobjedom protiv Monaca 3:1, a gosti su ostali bez Danijela Subašića koji je zaradio novu ozljedu još početkom susreta.

Monaco će do kraja sezone vrlo vjerojatno morati igrati bez Danijela Subašića koji je zaradio ozljedu tijekom dvoboja protiv PSG-a. Subašić je prema prvim informacijama zaradio ozljedu aduktora prilikom ispucavanja lopte i prve prognoze nisu baš najbolje, prenosi Sportnet.hr.

Ovo je sezona za zaborav za bivšeg hrvatskog reprezentativca, dobar dio nje propustio je zbog problema s ozljedama, za to vrijeme neuspješno ga je mijenjao Diego Benaglio koji će ponovno morati na travnjak.

Upravo Švicarac primio je sva tri pogotka u slavljeničkom nastupu za PSG koji je ranije tijekom dana i matematički osigurao naslov prvaka. Lille nije uspio slaviti u Toulouseu i PSG mogao je proslaviti titulu.

Inače, bila je to večer Kyliana Mbappea koji je postigao sva tri gola, prvu utakmicu nakon dugačke pauze odigrao je Neymar koji je ušao na početku drugog poluvremena, a zaigrao je od 73. minute i Edinson Cavani.

Parižani su glatko slavili, a jedini pogodak za Monaco postigao je Golovin u 80. minuti smanjivši na 3:1.