PSG bez Neymara i Mbappea lakoćom razbio St. Etienne

Nogometaši PSG-a slavili su s 4:0 protiv St. Etiennea u sklopu 5. kola francuske Ligue 1.

Nakon slabije izvedbe u prvom poluvremenu, PSG se razigrao u nastavku i zabio tri pogotka za uvjerljivu pobjedu.

Draxler je doveo PSG u vodstvo u 22. minuti, a onda su redom zabijali Cavani, Di Maria i Diaby, kojem je to bio prvijenac u dresu pariškog kluba.

Nakon pet odigranih utakmica PSG ima isto toliko pobjeda i već je odmaknuo svojim suparnicima u borbi za naslov prvaka, piše Gol.hr.

U ranije odigranoj utakmici Nica je pred svojim navijačima slavila protiv Rennesa s 2:1. Gosti su vodili do 77. minute, a onda je u razmaku od 12 Nica zabila dva pogotka i upisala tri boda.