Prvi gol Mandžukića u azijskoj Ligi prvaka, arapski komentator “poludio”

Najelitnije nogometno natjecanje azijskog kontinenta počelo je i za katarski Al Duhail. A to znači i za bivšeg hrvatskog reprezentativca Marija Mandžukića.

U iščekivanju nastavka europske Lige prvaka, iz Azije stižu informacije o zanimljivim dvobojima njihove Lige prvaka.

Nekadašnji napadač Vatrenih, Juventusa, Bayerna i Atletica postigao je prvi pogodak svog kluba na utakmici protiv iranskog Persepolisa.

Već u petoj minuti glavom je na svoj klasičan način pospremio ubačaj Almoeza u mrežu.

Mandžukićeva momčad je riješila ovaj dvoboj u svoju korist s rezultatom 2:0, a drugi pogodak djelo je Brazilca Juniora u 13. minuti utakmice.

Nakon Mandžukićevog pogotka, arapski komentator je potpuno ”poludio” i počeo vikati, a njegov pogodak i reakciju komentatora možete pogledati u videoprilogu.

Dodajmo da je Mandžukić odigrao cijeli susret za svoj novi klub, a u 83. minuti zaradio je i žuti karton.