Prvenstvo Herceg-Bosne: 5 medalja za 5 natjecatelja Taekwondo kluba Široki Brijeg

U subotu je Taekwondo klub Široki Brijeg nastupio na Prvenstvu Herceg-Bosne u Posušju. Pet natjecatelja iz Širokoga Brijega izborilo se za 5 medalja: 4 bronce i srebro.

Srebro je osvojio Luka Zeljko, a broncu su osvojili: Mateo Zeljko, Tvrtko Jelić, Ivan Mandić i Fran Mandić.

Taekwondo klub Široki Brijeg svojim je članovima osigurao i nove klupske trenerke i majice, pa su se u njima i predstavili na Prvenstvu Herceg Bosne u Posušju. U 2017. godini članovi Taekwondo kluba Široki Brijeg osvojili su 12 medalja u ovom olimpijskom sportu za svoj grad, nastupajući na turnirima u BiH i Hrvatskoj.

“Naš klub je u malo više od godinu dana djelovanja ostvario niz uspjeha na turnirima. Ti uspjesi dokaz su kvalitetnoga rada trenera i članova. Uvjeti rada za naše članove su jako dobri, stoga pozivamo sve one koje zanima taekwondo da nam se pridruže”, rekao je Vedran Kožul, predsjednik Taekwondo kluba Široki Brijeg.