Prometna nesreća kod Mostara: Automobilom udario pješakinju

U prometnoj nesreći koja se dogodila danas na području Mostara ozlijeđena je pješakinja, potvrđeno je iz Ministarstvo unutarnjih poslova Hercegovačko-neretvanske županije.

Nesreća se dogodila nešto iza 18 sati na Bišće Polju. U prometnoj nesreći je sudjelovalo jedno putničko motorno vozilo marke BMW te vozač tog vozila i pješakinja.

Kako je izjavila glasnogovornica MUP-a HNŽ Ilijana Miloš, pješakinja Dž. I., rođena 1959. godine, prevezena je u bolnicu Južni logor radi ukazivanja daljnje medicinske pomoći.

Na mjestu događaja u tijeku je očevid, a više informacija o okolnostima nesreće bit će poznato nakon njegova završetka, javlja Bljesak.info.

(www.jabuka.tv | Foto: Bljesak.info)