Iako je kalendarski proljeće već počelo, zima se u četvrtak vratila u istočnu Hercegovinu.
Umjesto sunčanih i toplijih dana, Gacko i Nevesinje su pod snježnim pokrivačem, piše Trebinje Danas.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Bijeli prekrivač zabijelio je ulice, krovove i okolna brda, stvarajući prizore koji više podsjećaju na siječanj nego na kraj ožujka. Građane je iznenadio nagli pad temperature, posebno jer su mnogi već očekivali stabilnije i toplije proljetno vrijeme.
Snijeg je zabijelio i Trebinje i Bileću, a stvorio je i ozbiljne probleme vozačima u višim dijelovima Hercegovine.
Čitatelji portala TrebinjeLive.info javljaju da je više kamiona zaustavljeno na cesti od Korita do Tjentišta.
Vozačima se savjetuje maksimalan oprez.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
(www.jabuka.tv | Foto: Trebinje Live)



Jadne ovčice…kakva ih sudbina čeka…