Poznati polufinalisti na 5. Lovačkom malonogometnom turniru u Buhovu

Odigrane su četvrtfinalne utakmice 5. Lovačkog malonogometnog turnira Buhovo 2018. U polufinale su se plasirale ekipe Orao Čerina, Studenaca, Milana Mikulića Bikana iz Vira te Radovnja iz Posušja.

U prvoj utakmici večeri između momčadi Beretta Klobuk i prošlogodišnjeg pobjednika turnira Orao Čerin bilo je jako neizvjesno do samog kraja.

Orao Čerin u ranim minutama došao je u vodstvo. Ubrzo nakon toga povisio je rezultat na 2:0, ali Beretta se nije predavala, pa je kroz upornost svojih igrača uspjela izjednačiti na 2:2.

Ipak pet minuta prije kraja utakmice, nekadašnji hrvatski rukometni reprezentativac Denis Buntić pogađa za vodstvo od 3:2. Beretta Klobuk se pokušala vratiti pa su u igru ubacili i golmana-igrača, ipak u posljednjim sekundama utakmice Filip Ćorić je pogodio za konačni rezultat 4:2.

U drugoj utakmici večeri ekipa Studenaca nije imala većih poteškoća te je lako pobijedila ekipu Bećara rezultatom 8:2 i tako osigurala polufinale.

U trećoj utakmici večeri između ekipa Klepići i MIlan Mikulić Bikan Vir moglo se vidjeti puno preokreta i neizvjesnosti do samog kraja. Klepići su gubili dva puta, vraćali se pa čak i poveli, ali Virani su uspjeli još jednom preokrenuti rezultat u svoju korist i doći do važne pobjede od 5:4 i tako se plasirali u polufinale.

U posljednjoj utakmici večeri ekipa Radovanj Posušje deklasirala je prošlogodišnjeg finalistu ekipu Gater Sv. Hubert rezultatom 8:2 i time pokazala da je blagi favorit ovogodišnjeg turnira.

Rezultati četvrtfinalnih utakmica:

– Orao Čerin – Beretta Klobuk 4:2

– Studenci – Bećar 8:2

– Milan Mikulić Bikan Vir – Klepići 5:4

– Radovanj Posušje – Gater Sv. Hubert 8:2

U petak je na rasporedu polufinale Lovačkog malonogometnog turnira u Buhovu, a parovi su:

Milan Mikulić Bikan Vir – Radovanj Posušje – 20:30 sati
Orao Čerin – Studenci – 21:30 sati