Poznati polufinalisti i Lige MZ Grude

Odigrane su i dvije preostale četvrtfinalne utakmice LMZ-a općine Grude 2017.

U prvoj utakmici sastali su se prošlogodišnji pobjednici Grude Centar i ekipa Pocrte.

Ekipa Gruda Centar je napadala od prve minute te su poveli golom Ante Ćorluke. Pocrte su nakon toga vođeni mladim Tomislavom Spajićem zaprijetili par puta ali bez pogotka. Sve to kažnjava Ante Ćorluka iz slobodnog udarca kada povisuje rezultat na 2:0.

U nastavku Ante Ćorluka postiže još jedan gol i svoj hat-trick. Pocrte su pogotkom Petra Marića smanjile na 3:1, što je bio i konačni rezultat ove utakmice, javlja Grude-online.info.

U drugom susretu sastale su se ekipe Dragićina i Donji Mamići. Dragićina je povela preko Vinka Palca, a taj rezultat ostao je do kraja prvog poluvremena. U nastavku Filip Leko izjednačava rezultat te se dalje igra izjednačenim tempom sve do 5 minuta prije kraja kada Ante Leko dovodi Dragićinu u vodstvo što je bilo dovoljno da odu u polufinale.

Polufinale je na rasporedu u ponedjeljak 7. kolovoza a sastaju se u 21.30 Ružići i Drinovci 2, 22.30 Grude Centar i Dragićina.