Posušje u posljednjim minutama poraženo od Sarajeva

Nogometaši Posušja poraženi su 1:0 od Sarajeva u susretu 4. kola Premijer lige BiH igranom u subotu navečer na Koševu.

Obje ekipe tijekom cijelog susreta imale su dosta šansi. Prvu šansu u petoj minuti imali su igrači Sarajeva. Džafić je pucao, ali vratar Posušja obranio je snažan udarac.

Sarajevu je u 30. minuti sviran jedanaesterac koji nisu uspjeli realizirati. Odgovornost je preuzeo Suljić, no izvrsni Kukić obranio je njegov udarac.

U 85. minuti Ahmetović je iz kaznenog prostora pogodio za vodstvo od 1:0 što je bio i konačan rezultat susreta.

U sljedećem kolu Posušje dočekuje Slogu iz Doboja.