Posušje izgubilo od hrvatskog trećeligaša, a Zrinjski remizirao s drugoligašem

Nogometaši Posušja poraženi su 3:1 od hrvatskog trećeligaša Zadra u pripremnom susretu igranom u subotu na stadionu Stanovi u Zadru.

Jordan je doveo domaće u vodstvo već u 5. minuti dok je Čepo udvostručio prednost u 22. minuti. Samo minutu kasnije Sinan Ramović smanjuje na 2:1.

Konačnih 3:1 svojim drugim pogotkom postavio je Čepo u 90. minuti.

Zrinjski je s Croatijom iz Zmijavaca odigrao 1:1 u pripremnom susretu igranom u Međugorju.

Hrvatski drugoligaš je poveo pogotkom Ante Ćapina u 61. minuti, a Mostarci su do izjednačenja došli autogolom Marka Šute u 72. minuti.

Široki bolji od Neretvanca na vjetrovitom Blatu

22 komentara

• Sinan nije stranac u ovoj drzavi i ovom klubu….koji nasi?
      Treba dati podrsku svakom igracu koji nosi ovaj dres i zeli igrati ,a samo od posuskih momaka ne bi mogao igrat 3.ligu

• Baš si bistar.Igrajte ti i takvi samo s domaćim igračima ili Hrvatima pa ćete se opet vratiti u treću ligu.Tko još igra danas samo s domaćim igračima i svojom nacijom osim Athletic Bilbaoa?Koliko je to pametna ideologija vidi se da ih više nigdje nema.I ja bih volio da je 11 naše djece u svim sastavima ali to je utopija.Trebaju vam igrati najkvalitetniji igrači a ne da im gledate krvna zrnca.Primitivno je zagovarati domaće igrače samo zato što su domaći ili Hrvati ako nemaju kvalitet,to je samoubojstvo.Da imaju domaći igrači kvalitet već bi igrali.Panglu misliš da neko voli ona dva druga naroda ali iz ove kože ne možeš!?

• Eto ti si genije pa nam reci sa kim igra Široki?
          Sigurno nije sa Sinanima, Horama i Almirima… pa opet su uvijek u vrhu.
          To je jedna stvar, a druga je što posuških super kvalitetnih nogometaša ima po drugim klubovima koji mogu igrati za nas i sa njima možemo igrati odlično
          Sve se zna šta i kako se radi , ne brini se jer ubrzo sve izlazi u javnost

• Ne treba brisati komentare osim onih koji su osobno uvredljivi, navijači i simpatizeri su bitan dio kluba i trebaju imati pravo na mišljenje, a komunističke metode trebaju biti prošlost.

• Oni su odgojeni pod komunističkim kućnim patronatom, svi redom u klubu Sesar, načelnik Begić, Leo Vlašić…tako da oni ne znaju drugačije, jebiga sad

• Radili su i radit će šta hoće i nitko ih neće zaustavit još dugo, mugaju li ga mugaju na sve strane, mažu li ga narodu oči -mažu
          Zato normalna i poštena mladež u nas nema nikakve šanse nego samo oni koji se uklope u njihovu mafijašku mrežu
          Sve će brzo na vidjelo izaći

• Da slažem se,oni brišu svaki komentar navijača kada se kritizira igra,zalaganje ekipe,loš pristup utakmici itd.Sve društvene mreže kontrolira taj mali Vlašić.Neka se zamisli za svoje postupke

• Kakav Ramovic, u napadu trebaju igrati Pavkovic i Mikulic, opstanak je osiguran jer pada Vice Zeljkovic i garantirano ispadaju dva srpska kluba.