Posušje i Radnik podijelili bodove

Susret 28. kola Premijer lige BiH između Radnika i Posušja završen je rezultatom 0:0.

Iako su obje ekipe u ovaj susret ušle pod velikim pritiskom, odigrali su jako otvorenu utakmicu. Radnik je bio u situaciji da ‘mora’ pobijediti, pa je stoga i više napadao i htio doći do gola.

Na kraju susreta mreže su mirovale, ali na terenu se mogao vidjeti veliki broj prilika od obje ekipe.

Utakmica je počela minutom šutnje, odala se počast Mili Zeleniki, nogometašu MNK Hercegovina Široki Brijeg koji je nedavno izgubio život u prometnoj nesreći.

Posušje je u 31. minuti imalo izvrsnu šansu. Bešlić je ubacio u peterac domaćih, ali jedan od gostujućih igrača loptu šutira pored gola Muminovića.

Najbolju šansu imao je Radnik preko Uroševišća u 76. minuti, ali njegov udarac nije bio dovoljno precizan.

U narednom kolu Posušje će ugostiti ekipu Leotara u još jednom derbiju donjeg dijela ljestvice.