Porazom u Bijeljini kadeti Širokog Brijega pali na treće mjesto

Nogometni kadeti Širokog Brijega proteklog vikenda gostovali su u Bijeljini gdje su u sklopu 10. Kola Premijerlige BiH doživjeli minimalni 1:0 poraz od domaćeg Radnika, pa su na ljestvici pali za jedno mjesto i sada su treći sa osam bodova zaostatka u odnosu na vodeće Sarajevo i bod manje od drugoplasiranog Borca.

Jedini gol na ovoj utakmici postigao je Danijel Jović u 61. minuti, a zanimljivo isti igrač je u završnici susreta zbog druge javne opomene zaradio isključenje, pa su domaćini tako utakmicu okončali s desetoricom nogometaša.

BIJELJINA – Gradski stadion. Gledatelja: 60. Sudac: Elvedin Topuzović (Tuzla). Utakmica 10. Kola PL BiH U17: Radnik – Široki Brijeg 1:0 (0:0). Strijelac: 1:0 Jović (61). Crveni karton: Danijel Jović (Radnik) – 80. minuta. Žuti kartoni: Dujković (Radnik)/Martić (Široki Brijeg).

FK RADNIK: Srđan Simić – Danijel Jović, Nenad Nikić, Predrag Ristanović, Miljan Odzaklić, Stojan Vasiljević (od 56. Milan Matović), Mladen Dujković, Nemanja Cvijetić (od 74. Berislav Savičić), Tomislav Trifković (od 41. Jovan Novak), Uroš Zupur (od 79. Sandro Miladinović), Boris Simić (od 78. Vedran Krstić).

NK ŠIROKI BRIJEG: Petar Zovko – David Martić, Luka Brkić, Josip Bilobrk, Mate Čolak (od 62. Mario Zovko), Toni Anić, Andrija Drljo (od 69. Marko Salavarda), Filip Brekalo (od 44. Ivan Tadić), Daniel Lukić (od 51. Luka Miletić), Silvio Ilinković, Ivan Mustapić.

Rezultati 10. Kola:

Radnik – Široki Brijeg 1:0, Zrinjski – Željezničar 0:2, Sloboda – Borac 0:2, Krupa – Sarajevo 1:7, GOŠK – Vitez 1:3, Čelik – Mladost (nije odigrano).