Poraz MNK Hercegovina u četvrtfinalu Kupa BiH

MNK Hercegovina ispala je u četvrtfinalu Kupa BiH u futsalu od MNK Sloge iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja.

Rezultat vrlo zanimljive utakmice u Gradskoj sportskoj dvorani na Pecari u Širokom Brijegu glasio je 2:4 za goste.

Harun Latić je doveo Slogu u vodstvo u 15. minuti, a samo dvije minute kasnije isti igrač je postigao još jedan pogodak za 0:2 na semaforu.

U samoj završnici prvog dijela Dragan Edi Marić je vratio Širokobriježane u igru. A s rezultatom 1:2 se otišlo na poluvrijene.

Već u trećoj minuti nastavka Širokobriježani preko Marića stižu i do izjednačenja.

U nastavku utakmice domaći su imali veliku inicijativu, ali nisu uspjeli svladati odličnog gostujućeg vratara Amera Delića. Sloga je pogotcima Admira Zukana u 32. i Sabahudina Petaka 33. minuti stiže do nedostižnih 2:4 te je tako trasirala put u polufinale Kupa.

Širokobriježani se sada okreću nastavku natjecanja u Premijer ligi, gdje u sljedećem 11. kolu za vikend idu na gostovanje tuzlanskom FC Salinesu.