Pogledajte novu Sosinu asistenciju

Stuttgart je u 27. kolu Bundeslige slavio s 3:2 protiv Augsburga.

Gosti su poveli već u 6. minuti golom Hahna, a Stuttgart je izjednačio minutu prije poluvremena preko Antona.

On je zabio glavom nakon sjajnog centaršuta Borne Sose iskosa s lijeve strane iz slobodnog udarca.

Hrvatski reprezentativac idealno je nabacio na peterac, a Anton se dobro snašao.

Augsburg je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela opet poveo preko Gregoritscha, no Stuttgart je uspio preokrenuti golovima Marmousha u 79. te Tiaga u 85. minuti utakmice.

Sosi je ovo osma asistencija u ovoj sezoni i treća zaredom. Prije dva tjedna asistirao je Kalajdžiću za pobjedu 3:2 protiv Mönchengladbacha, u prošlom kolu je istom igraču nabacio za bod protiv Herthe (1:1), a sad je ponovno sudjelovao u golu svoje momčadi. Osim tih osam asistencija, Sosa je upisao i dva gola, po jedan u kupu i prvenstvu.