Pogledajte kako je MNK Seljak razmontirao HFC Zrinjski

HFC Zrinjski uvjerljivo je poražen na gostovanju kod Seljaka iz Livna u 13. kolu Futsal Premijerlige BiH. Livnjaci su slavili s 5:2, premda su Mostarci još dobro prošli gledajući krajnji ishod budući da su gubili i sa 5:0.

Domaćin je poveo u 4. minuti zgoditkom Vukoje, a već na poluvremenu imao uvjerljivih 4:0 pošto se u dva navrata među strijelce upisao sjajni Nikola Ivković, a jedanput Krišto.

U nastavku utakmice Mostarci su imali par obećavajućih situacija za golove, ali su golovi opet izostali. S druge strane za Livnjake je novi gol zabio Semren i Seljak je stigao do prednosti 5:0.

Do kraja utakmice domaćini su se Mostarcima donekle smilovali, jer su ovi golovima Emraha Sarića i Marina Sesara poraz ublažili na konačnih 5:2.

Nakon ovoga kola Mostar SG Staklorad je učvrstio vrh poretka s maksimalnih 39 bodova, Zrinjski je četvrti sa 22 boda, dok je Seljak na diobi šestog i sedmog mjesta sa Tangom iz Istočnog Sarajeva budući obje momčadi imaju po 18 bodova.