Pogledajte golčinu Rebića u novoj pobjedi Milana

Milan je uspio pobijediti Genou na San Siru i nastaviti lov za vodećim gradskim rivalom na ljestvici.

Sretna je bila 13. minuta za Antu Rebića i njegov AC Milan. Poveo je tada domaći sastav na San Siru protiv Genoe s 1:0, a svoj sedmi pogodak sezone postigao je hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić.

Krasno je to Rebić pogodio lijevom nogom s ruba kaznenog prostora, iz poluvoleja. Nakon što je slobodan udarac izveo Theo Hernandez, lopta je završila u živom zidu.

Odbijanac je primio Kalulu i proslijedio do Rebića koji nije čekao već je odmah odapeo i matirao gostujućeg vratara Perina.

Od prve minute krenuli su Ante Rebić i Milan Badelj, a na klupama svojih momčadi čekali su Mario Mandžukić i Marko Pjaca.

Genoa je do poluvremena stigla do poravnanja 11. pogotkom ove sezone za Mattiu Destra koji je u sezoni 2014/15 bio član Milana.

Ono što je napravio u prvom, nije u drugom dijelu. Rebić je početkom nastavka imao veliki zicer kojeg je promašio. Ipak, Milan je došao do novog vodstva u 68. minuti. Autogol je tada zabio Scamacca, ali kod te situacije sudjelovao je Mario Mandžukić koji je u igru ušao šest minuta ranije.

Kod Genoe je u igri i Marko Pjaca od 57. minute pa je tako Hrvatska na terenu imala čak četiri igrača.