Pogledajte golčinu Modrića za pobjedu Reala

U derbiju 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Sevillu sa 1-0 golom kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića u 81. minuti.

Modrić je ušao u igru u 75. minuti umjesto Nacha Fernandeza, a šest minuta kasnije je sjajnim udarcem sa 20 metara donio pobjedu “Kraljevskom klubu”.

Bio je to njegov drugi ligaški gol ove sezone nakon što je u prosincu zabio u 4-1 pobjedi protiv Villarreala.

Real se mučio sa Sevillom cijelu utakmicu, a onda je u igru ušao Modrić i fantastično pogodio za važnu pobjedu “Kraljevskog kluba” koji sada ima osam bodova više od drugoplasirane Barcelone, piše HRT.