Počelo 2. kolo Lige MZ Široki Brijeg: Večer obilježila revijalna utakmica izviđača

Zanimljivu večer utakmica drugog kola Malonogometne lige mjesnih zajednica Široki Brijeg obilježila je revijalna utakmica koja se odigrala u 19:00 sati, a snage su odmjerili Odred izviđača Široki Brijeg i Izviđači Bruxelles-Belgija, a pobjedu su odnijeli domaćini 3:2.

Nakon utakmica uslijedilo je zajedničko fotografiranje, a izviđači su ostali pogledati i ostale utakmice, a u onoj prvoj i nisu baš mogli uživati.

Sastali su se MZ Provo-Dobrič-Grabova Drage i MZ Ciglana Gradac koji su blijedo odigrali prvo poluvrijeme, no u nastavku se igralo ipak malo življe, a rezultat je na kraju ostao neodlučen (3:3).

U drugoj utakmici večeri golijada! Dužice su više nego uvjerljivo svladale Crne Lokve (8:0), a slično kao i u prvoj utakmici, tek se ‘otvorilo’ u drugom poluvremenu.

Večer su zatvorili Oklaji pobjedom nad Biogracima 4:2.

Utorak, 8. srpnja:

Odred izviđača Široki Brijeg – Izviđači Bruxelles-Belgija 3:2 (revijalna utakmica)
Ciglana Gradac – Provo Dobrič 3:3
Crne Lokve – Dužice 0:8
Biograci – Oklaji 2:4