Pobjedom na Tušnju Posušje osiguralo ostanak u Premijer ligi BiH

Posušje je u 32. kolu Premijer lige BiH na gostujućem terenu pobijedilo ekipu Tuzla City i na taj način osiguralo ostanak u Premijer ligi.

Posušaci su bili na korak da osiguraju ostanak, ali danas su sve dileme riješene. Vodstvo Posušju donio je Zvonimir Vukoja ranim golom u drugoj minuti kada je matirao domaćeg golmana.

Domaćin je izjednačio preko Sulejmana. Posušje je od 68. minute susreta počelo stvarati izvrsne šanse.

Vukoja je pucao pokraj gola, Leko je pogodio okvir gola, a nakon toga Vukoja ponovno u šansi koju nije realizirao do kraja.

U sudačkoj nadoknadi, Leko je ipak pogodio i donio pobjedu za Posušje.