Pobjeda i dva poraza mlađih uzrasta Širokog Brijega proteklog vikenda

Mlađi kadeti (pioniri) Širokog Brijega poraženi su na gostovanju kod Borca u Banjoj Luci rezultatom 4:2. Mihajlo Jovašević je doveo domaće u vodstvo u 10. minuti, samo sedam minuta kasnije Leontije-Luka Dragoljić je udvostručio vodstvo.

Gostujuća je momčad brzo reagirala i već u 21. minuti smanjila prednost domaćih pogotkom Petra Šetke. No, na otvaranju drugog poluvremena Edhem Šupuk je postigao novi pogodak za domaće.

Tomislav Krstanović je u 68. minuti ponovno smanjio zaostatak, ali je samo dvije minute kasnije Marko Pušić poslao novu loptu iza leđa gostujućeg vratara za, ispostavit će se, konačan rezultat.

Za razliku od mlađih kadeta (pionira), kadeti Širokog Brijega su slavili minimalnu pobjedu nad kadetima Borca. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Toni Anić u 80. minuti utakmice.

Juniori Širokog Brijega doživjeli su novi domaći poraz. Vrijedna tri boda s Blata je odnijela juniorska momčad Krupe. Gosti su poveli pogotkom Dragana Domuzina u 36. minuti, Luka Knežević je izjednačio u 69. minuti, ali je samo tri minute kasnije Nikola Ševarika vratio prednost na stranu svoje momčadi koja je istu očuvala do samoga kraja.

U-15 | FK Borac Banja Luka – NK Široki Brijeg 4:2 (2:1)
U-17 | FK Borac Banja Luka – NK Široki Brijeg 0:1 (0:0)
U-19 | NK Široki Brijeg – FK KRUPA 1:2 (0:1)