Plemići najavili finale Kupa pobjedom u Doboju

U 31. kolu Premijer lige BiH Zrinjski je u Doboju pobijedio domaćina Slogu Median rezultatom 3:1.

Domaćini su već u 2. minuti iznenadili Plemiće.

Baštić sa nekih 12 metara pogađa za 1:0.

Brz povratak Zrinjskog iz prvog napada u 11. minuti.

Ćorluka se probio po desnoj strani i ubacio loptu u kazneni prostor, a Ćuže krasno zabija za 1:1.

Samo 10 minuta nakon, Ćuže ponovno zabija ali mu je gol poništen zbog navodne nedozvoljene pozicije.

Gosti su do prednosti došli u 35. minuti nakon sviranog penala zbog obaranja Ćuže.

Kiš pogađa za vodstvo Zrinjskog od 2:1.

Sloga do kraja nije uspjela promijeniti rezultat nakon par dobrih prilika, ali dobrih reakcija golmana gostiju.

Ćuže u 78. minuti zabija svoj drugi pogodak za vodstvo ali i pobjedu Plemića od 3:1.

Sljedeća utakmica za Zrinjski je finale m:tel Kupa BiH protiv Veleža koje je na rasporedu u srijedu, 17. svibnja u 18:00 sati na stadionu Bilino polje.