PL BiH: Pobjede Borca i Željezničara

Nogometaši Željezničara svladali su Leotar na gostovanju u 12. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine. Rezultat utakmice na Policama glasio je 0:1.

Igrao se 18. minut kada je Štilić izveo kornera, a Armin Hodžić dobro reagirao i glavom pogodio za 0:1.

Željezničar je imao još nekoliko velikih prilika tijekom utakmice, ali se rezultat nije mijenjao do kraja.

Borac – Sloga 2:1

Nogometaši Borca u uzbudljivom i napetom duelu svladali su Slogu rezultatom 2:1.

Jurilj je pogodio za vodstvo Banjalučana u 18. minuti, a na 1:1 izjednačio je Kulenović početkom drugog poluvremena.

Domaćinima je posao olakšan nakon što je u 66. minuti Franko Dadić dobio crveni karton.

Za pobjedu Borca pogodio je Momčilo Mrkaić u 84. minuti.