Pjaca odmah zabio za Schalke: Pogledajte gol za koji su mu trebale samo četiri minute na terenu

Samo nekoliko dana nakon što je došao na posudbu u Schalke iz Juventusa, Marko Pjaca (22) na najbolji se način predstavio navijačima.

Bivši Dinamov igrač ušao je u igru na poluvremenu prijateljske utakmice protiv Genka i samo četiri minute kasnije zabio za vodstvo Schalkea 1:0.

S brojem 42 na dresu primio je loptu na 20-ak metara od gola, gurnuo si je u for između dva protivnička braniča i u padu laganim udarcem pogodio suprotni kut. Osam minuta prije kraja Embolo je povisio na 2:0, a Genk je u 88. smanjio za konačnih 2:1.

Pjaca je u Schalkeu na posudbi do ljeta, a onda se sigurno vraća u Juventus. Ovo su mu prve minute nogometa nakon gotovo deset mjeseci pauze zbog ozljede križnih ligamenata koju je zaradio na prijateljskoj utakmici protiv Estonije u ožujku prošle godine, piše Index.hr.

Pjaca je bio na operaciji, a nedavno je počeo igrati u mladoj Juventusovoj momčadi u kojoj se istakao s nekoliko odličnih utakmica. Juventusov trener Massimiliano Allegri odlučio ga je poslati na posudbu kako bi se vratio u natjecateljsku formu te naglasio da ga nema namjere prodavati na kraju ove sezone.