Petica Intera kod Sampdorije, prvi zabio Perišić, sljedeća četiri Icardi

Nakon 25. studenog Inter je napokon uspio nekoga pobijediti u gostima. Milanski klub valjda je u Genovi naplatio sve prijašnje kikseve i slabe rezultate te s 5:0 torpedirao Sampdoriju.

Mauro Icardi odigrao je u takvoj predstavi najveću ulogu s čak četiri pogotka, a sve je započeo Ivan Perišić. Hrvatski reprezentativac doveo je Inter u vodstvo u 26. minuti sjajnim trzajem glavom nakon Cancelova ubačaja, javlja SportArena.hr.

Perišić je u golgeterskom postu bio od 3. prosinca kada je protiv Chieva postigao hat-trick i otad čekao na osmi prvenstveni pogodak.

A za hat-trick Icardiju je trebalo samo 14 minuta. Krenuo je u 30. s bijele točke, nastavio prekrasnim potezom petom minutu kasnije, a u 44. pospremio odbijanac za Interovih 4:0.

Na početku drugog dijela stigla je još jedna njegova kandidatura za pogodak utakmice kada je njegov volej uhvatio neobranjivu parabolu za domaćeg vratara.

U prvoj Interovoj postavi uz Perišića počeo je i Marcelo Brozović te odradio cijelu utakmicu, dok je Ivan Strinić kod domaćina ostao opet na klupi.